На виробництві, стелажі виконують не лише функцію зберігання вантажу (сировини, деталей, готової продукції), але і сортування та подачі. В залежності від виду виробництва, можуть бути застосовані однотипні або комбіновані складські рішення. Головними задачами стелажів є щільне складування та швидкий доступ вантажу для подальшого опрацювання – виробничого процесу або відвантаження. 

 

Складські рішення НВП "ІМВО" для виробничих підприємств включають найширший спектр стелажного обладнання – від стандартних палетних стелажів до складних автоматизованих систем складської логістики.

 

Ми пропонуємо наступні рішення для виробничого складування: 

 

• Палетні стелажі. Цей тип виконує виключно функцію зберігання вантажу великими партіям. Може використовуватися на складах сировини/комплектуючих та на складах готової продукції. В разі важливості дотримання принципу FIFO, який є поширений на виробництвах, найкраще підходять стандартні палетні стелажі, прохідні палетні стелажі та гравітаційні.  

• Поличкові та комбіновані стелажі. Можуть бути використані як для зберігання в окремому складі, так і безпосередньо у виробничій зоні для впорядкування деталей та інструментів. Для забезпечення організованої подачі сировини/комплектуючих до виробничої зони найкраще підходять гравітаційні поличкові стелажі

• Багатоярусні складські конструкції – мезоніни. Ці конструкції можуть включати виробничу і складську зони на одній і тій ж площі виробничого приміщення. Вантаж на палетах складується на першому рівні, а вантаж насипом чи в упакуванні зберігається та обробляється на верхніх рівнях.  

• Консольні стелажі. Цей тип стелажів використовується для складування довгомірної продукції або комплектуючих, наприклад, у автомобільній промисловості чи виробництві металовиробів. 

 

Для підготування ефективного рішення спеціалісти НВП "ІМВО" вивчають та обробляють вхідні дані про кількість груп вантажу та їх особливості – ваго-габаритні властивості, термін зберігання (оборотність), тара/упакування тощо, а також особливості приміщення – площа, форма, висота, кількість точок прийому вантажу та відвантаження, вантажооборот, температурні режими та ін. Також спеціалісти можуть допомогти в питаннях оптимізації та вдосконалення наявних виробничо-складських рішень. Модернізація складської секції, яка відіграє важливу невід'ємну роль в товарообороті, дозволяє суттєво підвищити конкурентноздатність підприємства.

 

Якщо у Вас виникли питання чи є потреба в послугах щодо рішень, звяжіться з нами або залишіть повідомлення і з Вами зв'яжуться найближчим часом.  

 

Професійна консультація
0-800-50-46-50

Контакти

Тел./факс: +38 (032) 297-14-44 м. Львів
Тел: +38 (044) 384-18-34 м. Київ
E-mail: stelag@imvo.lviv.ua

Приєднатись

imvoimvoimvo

Залиште своє повідомлення (Надіслати запит)

Надіслати лист

Залишіть свої контактні дані, щоб ми могли відповісти на ваше повідомлення.
captcha
Перезавантажити

Замовити дзвінок

Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
captcha
Перезавантажити