1993 рік – заснування підприємства, сформовано концепцію діяльності в якості сервісного металоцентру, розпочато співробітництво із виробниками прокату сталі.

 

1994-1997 роки – розвиток підприємства як постачальника прокату сталі, налагодження поставок сталі провідним підприємствам Західних областей України.

 

Введено в експлуатацію розподільчий центр прокату сталі загальною площею понад 12 тис. кв. метрів  устаткований промисловими мостовими кранами та необхідним контрольно-вимірювальним устаткуванням.

 

1997-2002 роки – розвиток поставок прокату сталі в Угорщину, Польщу, Словакію, Болгарію, Латвію, Литву. Вступ підприємства в члени Торгово-промислової палати України та Науково-промислову асоціацію підприємств машинобудування та металообробки “Галавто”.

 

"ІМВО" виступає дорадником та оператором поставок спеціальних марок сталі для потреб машинобудування та металообробки. Виконано поставку спеціального зварювального дроту для потреб будівництва нафтопроводу Одеса-Броди.

 

2002-2003 роки – здійснюється інвестування у виробниче устаткування, формуються проектні та інженерно-технологічні підрозділи підприємства. Підприємство вступає в нову фазу розвитку- перехід до проектної та виробничої діяльності. Розробляються і впроваджуються у виробництво основні елементи стелажних систем.

 

Розпочато реструктуризацію бізнес-процесів з метою концентрації на виробництві та інжинірингу, сформовано ключові компетенції, необхідні для роботи в галузі складської логістики.

 

2005 рік – розпочато співробітництво з компаніями Фоззі груп, Сав Сервіс, БРВ.

 

Спроектовано, виготовлено, поставлено та здійснено монтаж рольгангових столів в аеропорту Бориспіль для компанії Аеросвіт. 2006 рік – отримано золотий диплом за краще стелажне обладнання на виставці “Інтерсклад – 2006”, м.Київ. 2007 рік – впроваджено у виробництво стелажну систему висотного складування. 2008 рік – отримано сертифікат ISO 9001:2001 на систему управління якістю.

 

Розроблено та реалізовано проект розподільчого центру компанії Самсунг Електронікс Україна - мезонін площею 2100 кв. м.

 

2009 рік – освоєно виробництво нового виду продукції для потреб міста – опор освітлення. Здійснено експорт стелажного обладнання в Румунію, Грузію.

 

2010-2011 роки – отримано сертифікат на систему управління якістю ISO 9001:2008. Розроблено та реалізовано унікальний для України проект стелажних систем (для підвищених рівнів навантажень) і спеціальних огороджуючих конструкцій зон митного-ліцензійного складу. Впроваджено у виробництво та здійснено поставку нового типу продукції – гравітаційні роликові стелажі. Експорт продукції в Німеччину, Швецію, Білорусь, Молдову, Росію, Казахстан. Ми не зупиняємось на досягнутому.

 

2015-2016 роки - розширено географію поставок на країни Близького сходу та Африки, а також країни Східної та Західної Європи. Виконано перші поставки через море.

 

Кожен новий день для нас – це новий пошук та нові рішення для наших клієнтів. Ми вдячні всім замовникам, постачальникам та партнерам за довіру та повагу до нашої праці. Ваша довіра надихає нас на творення.

Професійна консультація
0-800-50-46-50

Контакти

Тел./факс: +38 (032) 297-14-44 м. Львів
Тел: +38 (044) 384-18-34 м. Київ
E-mail: stelag@imvo.lviv.ua

Приєднатись

imvoimvoimvo

Залиште своє повідомлення (Надіслати запит)

Надіслати лист

Залишіть свої контактні дані, щоб ми могли відповісти на ваше повідомлення.
captcha
Перезавантажити

Замовити дзвінок

Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
captcha
Перезавантажити