Науково-виробниче підприємство "ІМВО" є провідним українським постачальником рішень систем складування і виробником спеціальних сталевих конструкцій з досвідом роботи на даному ринку – більше 20 років. За цей час фахівцями підприємства розроблено та впроваджено більше 8000 рішень для складської логістики.

 

Нам довіряють провідні українські та іноземні підприємства. Серед клієнтів НВП "ІМВО" компанії Київстар, Фоззі Груп, АТБ, Ельдорадо, БФ груп, УВК, AVON, Amway, Oriflame, компанія САВСЕРВІС, Миронівський хлібопродукт, ADIDAS, SAMSUNG, корпорація Артеріум, Фармак, БаДМ, Оболонь, DHL, АВК, IDS Group, Danone, Carlsberg Ukraine, ГК T.B.Fruit, BRW, Makita, Tarkett, ММК, Jabil, Карго Партс, Солді, Снєжка-Україна і багато інших.

 

Продукція НВП "ІМВО" експортується до Нідерланди, Бельгію, Францію, Велику Британію Германію, Польщу, Чехію, Словаччину, Литву, Латвію, Естонію, Швецію, Грузію, Румунію, Молдову, Казахстан, Туркменістан, Росію, Азербайджан, Угорщину, Білорусь та Ісландію.

 

Виробництво продукції здійснюється на двох заводах. Система управління якістю НВП "ІМВО" сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001:2015. Якість продукції підтверджується сертифікатами УкрСЕПРО.

 

Системний підхід, професійність і точність, досвід та інноваційність складають основу нашого ділового підходу. Ми пропонуємо клієнтам комплексне вирішення питань складування продукції від розробки проекту до реалізації та обслуговування. Коли це необхідно, розробляємо і впроваджуємо спеціальні рішення для складування та комісіонування. Наші інженери застосовують сучасні системи СAD\CAM.

 

 

Ми виробляємо та поставляємо:

Палетні стелажі з боковим завантаженням, в т.ч. тип double-deep;

Глибинні палетні стелажі типу drive-in;

Консольні стелажі;

Поличкові стелажі;

Гравітаційні стелажі;

Мезоніни (багатоповерхові платформи на базі стелажних конструкцій);

Засоби безпеки;

Спеціальні сталеві конструкції промислового та комунального призначення.

 

Ефективна координація поставок та монтажних робіт забезпечують нашим замовникам вчасну реалізацію проектів. Підприємство є членом Торгово-промислової палати України.

Професійна консультація
0-800-50-46-50

Контакти

Тел./факс: +38 (032) 297-14-44 м. Львів
Тел: +38 (044) 384-18-34 м. Київ
E-mail: stelag@imvo.lviv.ua

Приєднатись

imvoimvoimvo

Залиште своє повідомлення (Надіслати запит)

Надіслати лист

Залишіть свої контактні дані, щоб ми могли відповісти на ваше повідомлення.
captcha
Перезавантажити

Замовити дзвінок

Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
captcha
Перезавантажити