Новини Підприємства

Науково-виробниче підприємство "ІМВО" завершено проект по оснащенню складу мобільними стелажами для компанії "ЛЕВ" за допомогою чеського партнера "Kredit" - виробника мобільних баз.

Компанія "ІМВО" завершила обладнання ліцензійного складу висотними палетними стелажами.

Нещодавно фахівцями НВП "ІМВО" було завершено проект оснащення складу провідної торгівельної компанії технічними виробами у Західній Україні двохповерховою поличковою конструкцією. Параметри приміщення та технологічні потреби підприємства сприяли тому, що рішення застосувати мезонін було найоптимальнішим.

Використовуючи технології роликового переміщення вантажу, товариство "ІМВО" реалізувало проект автоматизованого складу для фармацевтичної продукції. Це є комплексне рішення для складування, розподілу та товарообігу фармацевтичної продукції на площі 7000 кв. м. Було проведено детальні розрахунки ефективної роботи майбутнього складу і запропоноване оптимальне рішення із застосування обладнання. У проекті були застосовані палетні стелажі , гравітаційні поличкові стелажі та роликові доріжки.

Для 3PL операторів 2015 рік був роком злиття і поглинання, повного завантаження перевізників та провислих цін на паливо. Чисті доходи логістичних компаній в 2015 р. зросли на 4,5% до 71,9 млрд. $. Загальні валові доходи мали скромний приріст у 2,2 %, в першу чергу через зниження цін на паливо у 2015 проти 2014 р., та відповідного зниження додаткового доходу для немайнових вітчизняних та міжнародних транспортних диспетчерів. Загалом ринок логістичних перевезень розширився до 161,2 млрд. $.

Професійна консультація
0-800-50-46-50

Контакти

Тел./факс: +38 (032) 297-14-44 м. Львів
Тел: +38 (044) 384-18-34 м. Київ
E-mail: stelag@imvo.lviv.ua

Приєднатись

imvoimvoimvo

Залиште своє повідомлення (Надіслати запит)

Надіслати лист

Залишіть свої контактні дані, щоб ми могли відповісти на ваше повідомлення.
captcha
Перезавантажити

Замовити дзвінок

Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
captcha
Перезавантажити