Новини Галузі

Tech Insider опубликувала відео про нові роботи Skypods від французької фірми Exotec Solutions.

Зарубіжні аналітики виділяють наступні атрибути складів майбутнього:

1. Безпровідні технології та відстежування запасів в реальному часі.

Метою впровадження нових технологій є зростання ефективності всіх складових діяльності складу. Застосування RFID для кожної товарної позиції робить можливим передачу даних в реальному часі з складу і в склад, що в свою чергу дозволить застосовувати програмні засоби та мобільні пристрої для управління запасами від моменту їх поступлення.

Ці всенаправлені конвеєрні ролики можуть підвищити ефективність роботи на складах. Вони можуть рухатися в будь-якому напрямку, і називають їх Celluveyor. Складаються з декількох невеликих керованих коліс.

Фахівці відзначають виняткову перспективу розвитку логістичних послуг в Україні. Для більш зрозумілого аналізу даного ринку, доцільно буде розділити його на дві складові: складський рух і транспортування вантажів. Найбільш популярними послугами логістики залишаються внутрішня доставка, складування і контрактний вид логістики.

Практика багатьох складських приміщень показала, що на звичайних складах продукції або на базах оптової торгівлі витрати, які йдуть на операції з комплектування, можуть часом становити до двох третин від усіх фінансових і тимчасових витрат.

Професійна консультація
0-800-50-46-50

Контакти

Тел./факс: +38 (032) 297-14-44 м. Львів
Тел: +38 (044) 384-18-34 м. Київ
E-mail: stelag@imvo.lviv.ua

Приєднатись

imvoimvoimvo

Залиште своє повідомлення (Надіслати запит)

Надіслати лист

Залишіть свої контактні дані, щоб ми могли відповісти на ваше повідомлення.
captcha
Перезавантажити

Замовити дзвінок

Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
captcha
Перезавантажити