Експертна Думка

Відповідно до дослідження Advisory Group в найближчі пару років очікується подальше зростання WMS ринку. Advisory Group проводить дослідження і публікує звіти вже більше 20 років, що дає можливість провести оцінку динаміки процесів на WMS ринку.

Ефективність складу є одним із ключових чинників успіху. Однак безпека, в першу чергу — персоналу, є чинником не менш важливим і ніколи не можна досягати ефективності за рахунок безпеки. Сумна статистика показує, що 2% фатальних випадків на робочих місцях стаються саме в складських приміщеннях.

Відомий серед багатьох успішних компаній принцип 5S дозволяє ефективно організовувати робоче місце. Запроваджений цей принцип компанією Toyota, яка є новатором не лише в технічному розвитку автомобілів, але й одним із головних світових новаторів у технології виробництва і зразком для багатьох.

Склад із ручним обслуговуванням вантажу може бути ефективною складовою бізнес-процесу, або ж головним болем. Все залежить від багатьох чинників, основні з яких — правильність вибору принципу складування й відбору та відповідність складу особливостям вантажу. Особливу увагу слід приділити процесу відбору товару (“пікінгу”). У логістичних центрах це питання має найбільш критичний характер. Для оцінки потреби у тому чи

У наступні п'ять років обробна промисловість зіштовхнеться з серйозними труднощами у складській логістиці, що вимагає пошуку та впровадження новітніх технологій складування. 

Професійна консультація
0-800-50-46-50

Контакти

Тел./факс: +38 (032) 297-14-44 м. Львів
Тел: +38 (044) 384-18-34 м. Київ
E-mail: stelag@imvo.lviv.ua

Приєднатись

imvoimvoimvo

Залиште своє повідомлення (Надіслати запит)

Надіслати лист

Залишіть свої контактні дані, щоб ми могли відповісти на ваше повідомлення.
captcha
Перезавантажити

Замовити дзвінок

Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
captcha
Перезавантажити